| Purice_Vlad_1995 a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete ca o plac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai o relatie mai apropiata cu ea si macar discutati si chiar va intelegeti poti sa-i zici.

3 răspunsuri:
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Ii spui cuvinte frumoase, te comporti frumos si isi va da ea seama ca o placi. Si nu cred ca replicile de "agatat" pe care ti le-a spus Bogdan3l123, te ajuta la ceva. Mi se par enervanti baietii care folosesc astfel de replici de pe net. Da ce, nu sunt capabili sa spuna ceva din suflet?

| Bogdan3l123 a răspuns:

Ii zici asa cu frumosul; ca e frumoasa; sau da-mi o harta ca m-am pierdut in ochi tai sau te-a durut cand ai cazut din rai? sau mi-am pierdut numarul de telefon da-mi-l pe al tau, etc. Funda?

| sandu1998 a răspuns:

O chemi la un magazin (la un suc ) vorbesti cu ia si la un moment dat ii zici cati place de ia si vreai sa fii cu ia de exemplu