| asdxz a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete ca o plac?

Răspuns Câştigător
| Warnz a răspuns:

Hey!
Pai,daca ai vazut semne de la ea ca o placi, poti sa ii trimiti un SMS ca o inviti undeva. prin oras sa mergeti sa va plimbati.Iar dupa. in timp. cand o duci acasa ii poti spune ca o placi, si ca simti ceva pentru ea, sau cumparandu-i un cadou si spunandu-i ce simti pentru ea, ca ai vrea sa fie jumatatea ta pe viata, etc. In acelasi timp, o si poti lua prin surprindere si sa o saruti, dar depinde si ce gen de fata e ea.
Noroc!
P.S : Cati ani ai?

| asdxz explică (pentru Warnz):

13 si ea are 14 si i-am trimis prin facebook si nu mi-a trimis raspuns

35 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Prima oara incepe prin apropouri, complimente, joaca-te cu ea, priviri... apoi o poti invita la o inghetata ceva si ii poti spune.

| h3r a răspuns:

Cu gura ar fi mai frumos.

| Maxim96 a răspuns:

Pur si simplu spune-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Parerea mea e ca ar trebui sa-i spui ca o placi, insa fara "vrei sa te combini cu mine?"(mi se pare cea mai "idioata" intrebare, si nepoliticoasa si jignitoare)plus ca nu cred ca e nevoie de o astfel de intrebare pentru a forma un cuplu cu cineva. dupa ce iti marturisesti "sentimentele", iti vei da seama daca va fi ceva sau nu din comportamentul ei. apoi eu cred ca e bine sa lasi totul sa decurga normal fara sa fortezi ceva.in felul asta daca te place si ea veti fi mai apropiati, iar daca nu veti putea ramane prieteni.gandeste-te ca daca tu vei forta lucrurile, iar ea nu e de aceeasi parere cu tine, o vei pierde si ca prietena.
Te pup!

| marinaa9 a răspuns:

Zambeste-i,daca aveti o prietena comuna iesi cu ea si cu prietena ei

| andreiush25 a răspuns:

Tu : Buna te plac puppy dog eyes.
Ea : *SLAP*

Răspuns utilizator avertizat
| DaveMustaine a răspuns:

Pur si simplu ii spui, in spatele scolii...

| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Nu ii spui, ii arati! fapte, gesturi, complimente insa nu o flata, nu-0i arata ca iti place de ea, vorbeste-i frumos, respect-o! nu o jigni nici macar in gluma! in timp ce vorbeste ..priveste-o atent si nu spune nimic, dupa ce termina de vorbit spune-i : ce ochi frumosi ai! ceva de genul ca ea sa fie surprinsa big grin BAFTA!

| andreeasosweet a răspuns:

Pai mai intai vezi daca sunt scantei intre voi si dupa intreab-o ce crede despre tine, dupa catva timp incearca sa vorbesti mai mult cu ea si incearca sa ii spui ca o placi. Succes! funda?

| unleunou a răspuns:

Îi spui asa: Hei bambina te fac cu o plimbare la Disney Land? sau Ciao păpuşico ce-ţi mai face... sau Fă eu ti plac, tu mă placi? sau Extra Safe ori cum iti place