| AndreaTedra a întrebat:

Cum...sa ii arat unui baiat ca imi pasa..si sa nu mai sufere din cauza mea? =(

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Spune-i ca iti pasa.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu-i spui? In fond, comunicarea este cheia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii sari in brate, il pupi si ii spui ca ti la el.

| Levente a răspuns:

Ia-l in brate mai mult de 5 secunde. si cand vorbesti cu el pune mana pe un brate de a lui pentru scurt timp si zambeste ca este gratuit.

| JoK3RSIN a răspuns:

Dar de ce sufera? Vreo boala rara, ceva ce nu se poate trata, are o suferinta intelectuala? Cand pui o intrebare dai mai multe detalii, ca sa stie oamenii ce raspunsuri / sfaturi sa dea. Din intrebarea ta se pot interpreta multe.

| Smecheria_Kengy_1996 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa ti-o tragi cu el.