| georgianaa41 a întrebat:

Cum pot sa-i arat unui baiat ca nu mai imi pasa de el desi nu-i adevarat?

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Limbajul trupului nu e asa usor de pacalit tongue Ochii sunt oglinda sufletului.Ai patit vreodata sa faci un lucru fara ca mama ta sa aiba habar, si apoi...cand ajungi in fata ei,te intreaba: de ce ai facut asta? sau: Cu ce baiat ai fost? smug Si tu intrebi de unde naiba stie big grin Privirea, pozitia trupului, emotiile puternice...te "da de gol" big grin Iar miscarile trupului nostru, descrie emotiile interioare ce le simtim in acel moment!

9 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

La ce dracu să îi arăți așa ceva atunci? Logica feminină(în anumite cazuri pentru anumite personaje)e așa de cretină uneori că mă mir că nu uitați să respirați.

| Nicky29 a răspuns:

Ignoral

| DeliaMarius a răspuns:

Prin ignoranta

| Sabinutza16 a răspuns:

Foarte greu e sa faci acest lucru.Si eu ma lupt cu asta dar cateodata cand il vad simt ca cedez, pur si simplu nu mai suport! Iti propun sa nu-l mai bagi in seama iar cand el incearca sa se bage ignora-l, nu zic sa nu mai vb cu el dar vb asa cu indiferenta! Nu pot sa-ti urez alceva decat BAFTA multa :*

Răspuns utilizator avertizat
| georiana a răspuns:

Fii indiferenta! prefate ca nu iti pasa chiar daca te doare... poate reusesti sa il uiti si u:*:*

| georgianaa41 explică:

Mersi mult! incerc pe cat se poate...dar nu prea cred ca il pot uita prea curandsigh

| georgianaa41 explică:

Da asa este.el oricum nu mai vb cu mine...sincer este foarte dificil sa ne prefacem dar de multe ori este necesar iti multumesc frumos si tit mult noroc si vom trece peste big hug :*

| georgianaa41 explică:

Pentru ca nu pot fi cu el.si totusi il iubesc dar el nu mai vrea sa fim impreuna...deci nu vreau sa ii arat ca tin la el.