| Pinkandblack a întrebat:

Cum sa ii spun prietenului meu ca vreau sa o facem sau cum sa ma comport? ( fara jigniriwinking )

9 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna.Sunt de acord cu ce a spus @ fataciocolata. Il saruti, il mangai, dar dupa parerea mea ca sa inteleaga mai bine, sa te uiti senin in ochii lui si sa ii spui :,, Chiar imi doresc sa facem dragoste". Ar fi frumos. succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita-l la tine cand esti singura, (ai grija sa ai un prezervativ!)
La un moment dat propiete de el si saruta-l in timp ce ii ridici usor tricolul.Iti zic eu, sigur va intelege tongue
good luck :*

| Iamnotme a răspuns:

Da, nu trebuie să îi spui, ci să îi araţi happy.
Dacă îl mângâi, îl săruţi pasional, îşi va da el seama tongue

| fataciocolata a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui.Da-i de inteles:saruta-l, mangaie-l, dezbraca-l, etc.Va intelege el ca vrei sa faceti sex. Sper ca te-am ajutat.

| msKat a răspuns:

Cum a spus si FATACIOCOLATA. nu ii spune arata-i... BAFTA

| Diana1417 a răspuns:

Nu ii spune arata.i...dezbracate in fata lui dezbraca.l si pe el...

| bobo37 a răspuns:

Sari pe el

| Vuitton3 a răspuns:

Te poti duce ori la tine ori la el acasa cand sunteti doar voi 2 si ii spui ca vreti sa va uitati la un film.

| Evelinn a răspuns:

Cum au spus si celelalte doua persoane, cel mai frumos ar fi sa ii dai de inteles asta, prin gesturi, atingeri, pentru ca este mult mai placut ca totul sa vina de la sine decat sa fie ceva "programat". Succes cu asta si numai bine!

PS : Nu uitati de protectie, e pentru binele vostru :*