| dragos68 a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca imi place de ea ca o iubesc.Ce sa ii dau sau cum sa fie foarte special.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce importanta are daca ea nu te iubeste

| Radu284 a răspuns:

Cum sa ii zici ca o iubesti? Asta e o intrebare pe bune?

Hmm, how about: "Fa, sa moara mama daca nu te iubesc, manca-ti-as!" Ce zici, ar merge?

| HuShEr a răspuns (pentru Radu284):

laughing) da ca sa poata pune intrebarea asta trebuie sa aiba si ''the sa moara familia mea starter pack'' laughing))))

| qCrazyMan a răspuns:

Cand te intanesti cu ea ii dai un trandafir rosu, te uiti fix in ochii ei si ii spui incetisor. : Eu te iubesc, as vrea o sansa de la tine daca se poate? big grin

| Jullykss a răspuns:

În viata ta sa nu îi spui unei care nu este iubita ta ca o iubești, o sa fugă boy

| LauraLaura555666 a răspuns:

Buna!
Ce spui sa-i iei un pandantiv( jumatate de inima) pe care sa scrie initiala ta, iar cealalta jumatate sa aiba initiala ei si s-o pui la cheile de la masina( oriunde)?