| Deutzaaaaaa a întrebat:

Cum sa il fac pe cel pe care il iubesc sa ma iubeasca si el?

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Nu ai cum. Daca te iubeste te iubeste asa cum este nu asa cum ar vrea el\ea sa fi. Iubirea nu se obliga, impune sau pacali iubirea trebuie sa fie din partea amandurora.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ar exista o reteta pentru asta,nu ar exista atatea iubiri neimpartasite,atatia oameni raniti in dragoste!
Te indragostesti,ajungi sa iubesti...,intelegi daca dragostea ta e intampinata tot cu dragoste sau,ce tragic, cu indiferenta.
Cand vezi ca esti iubit,iubeste si mai mult..., e singurul sfat.
Cand nu esti iubit, pleaca.Chiar plangand, dar pleaca!
Dragoste cu forta, nu se poate.

| asdsdsaaas a răspuns:

Adica pe gabi, te cunosc prea bine sa nu stiu :*si da-i pace ca nu-i place de tine cautati unul mai destept:*