| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa il fac pe un baiat sa ma placa, cu toate ca da semne adica se uita la mine, imi zambeste, vine la mine in clasa iar daca eu nu sunt in clasa pleaca iar daca sunt in clasa ramane pana se suna, cand ma uit la el se uita direct in ochii mei iar apoi intoarce capul, intr-o seara fratele lui (care stie ca imi place de el) mi-a spus cumnata de fata cu el iar el s-a uitat la mine si a zambit, dar este foarte timid. Dau funda celui mai bun raspuns...

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Oai problem ta mi se pare ca e alta! te preocupa faptul ca el e timid? fa u primul pas! arata-i si u ca iti place de el! da-i mai ult curaj sa se apropie de u si in alt mod! nu doar sa iti zambeasca! daca esti constienta ca te place ce mai vrei?hee hee

| Belecciu_Cătălin_1990 a răspuns:

Pai poate in gandul lui crede ca nu ti la el. Date si tu pe langa el zi ca il iubesti daca vrei ceva mai rapid