| LittleB124 a întrebat:

Cum sa il intreb pe un baiat de care imi place daca vrea sa stea cu mine?
P. S. sunt cam timida...big grin

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Uiti ce mult valorezi.Mai...esti fata,de aia trebuie sa fii cucerita. fa i ochi dulci, vb cu el, imprieteneste te.si daca nu te place...nu ai de ce sa te bagi in sufletu` lui asa. daca te place, te intreaba chiar el daca vrei sa fii cu el!

6 răspunsuri:
| irina_5692 a răspuns:

Sa stea s-au sa fie cu tine? Daca iti place de acel baiat asigurate in primul rand ca si el te place iar daca el te place nu ai de ce sa fi timida s-au sa iti fie teama! Il intrebi daca vrea sa fie cu tine ii marturisesti ca il placi!

| Myst3ry a răspuns:

Incearca sa faci rost de id-ul lui daca iti e teama sa ii spui fata in fata ce simti pentru el, stii pe mess este cel mai usor sa ii spui ceva cuiva. asa ca... fa rost de id apoi totul trebuie sa fie foarte usor. ii spui ce simti si vezi daca si el simte acelasi lucru ca si tine. Succes! :*

| CostyMe a răspuns:

Intreaba-l

| pisins a răspuns:

Intreba-l fara rusine pentru ca daca o faci nu va cadea pamantul e o simpla intrebare daca vrea bine daca nu asta e

| ZuZulinOo a răspuns:

Pei. Ial usurel pe baiat. Apr0piete de el`. De exemplu. Incearca sa ii ceri Id`ul. Sau Pune 0 fata sa il intrebe daca are prietena [ P.S p0athe are si tu nu stii ] Cel mai simplu este. Sa lasi sa mai treaca putin timp. Si daca va apropiati. t0th mai mult s-ar putea ca el sa te intrebe aCest luCru. Daca nu, prindetSi curaj` si intreaba-l pe meSs`love struck! Ssper Ca tSiam fost de ajutor :*. Aaa. Sh apr0p0. Nu ai fi timida.whistling. Ca nu rez0lvi nimiC!

| bestia21 a răspuns:

Uita-te la el sa te vada in ochiwinking apoi va veni el singur... fund?smug