| ionela_2126 a întrebat:

Imi place un baiat, dar... nu stiu daca lui ii place de mine, si sunt mult prea timida ca sa-l intreb. Noi 2 avem in comun ceva, ne plac pisicile.
Precizez sunt mult prea TIMIDA!
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| kiss a răspuns:

Si mie imi plac pisicile foarte mult big grin
eu cred ca lucrul asta pe care-l aveti in comun e o bila alba pentru tine daca stii sa l folosesti. nu trebuie sa il intrebi daca te place, o sa creada ca esti ciudata, chiar e putin penibil sa mergi la el si sa i zici " heei, imi placi si as vrea sa stiu daca si tu ma placi big grin "hee hee in timp ce vorbiti despre pisicute incearca sa deschizi si alte subiete, sa afli mai multe, cine stie cate alte chestii aveti voi in comun. daca accepta sau cum sa zic, daca vezi ca e dispus si la alte discutii in afara de pisici inseamna ca vrea si el sa stie mai multe despre tine happy vorbeste deschis cu el, asa vei afla daca te place sau nu big grin

2 răspunsuri:
| sdasfgasgaads a răspuns:

Uau aveti in comun pisicile.si eu cu paris hilton am in comun caini dar pun pariu ca nu o sa ma placalaughing

| ionela_2126 explică:

Dau si FUNDA pentru cel mai bun raspuns