| Dumitrita_Ilincai_1998 a întrebat:

Cum sa imi dau seama ca ma place? Adica eu il plac pe el dar el nu stiu daca ca ma place. Dau fundita tongue

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca i se diliteaza pupile cand te vede, dar nu e obligatoriu asta, cand trecem de la lumina de la intuneric tot la fel se intampla, ce varste aveti?

| KinderBeeeib a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui direct ce simți, ca sa nu interpreteze niciunul greșit. Daca si el simte la fel, o sa iti spună!

| iDarkonillSolo a răspuns:

Simplu happy Este timid cu tine si mereu o sa se uite dupa tine ca sa aiba intr-un fel grija de tine nu stiu sa explic asa facem noi baietii happy si daca tu esti fata asta din poza si daca el ti-a dat un semn care l-am dat eu aici du-te si intreaba-l daca te placewinking

| OMicaRebela666 a răspuns:

Daca te place va incerca sa vorbeasca cu tine,sa stea cu tine,si alte chestii de genu'.
Daca insa nu face aceste lucruri sau chiar iti cere sa pleci de langa el e clar ca nu te place...

Daca(fara daca :-) ) chiar il placi,atunci spune-i sa vina la tine pentru ca ai nevoie de MARE ajutor, si tu asteapta-l cu lanturi, franghii si, daca ai, pregateste-te sa il impingi in subsol big grin

Sper ca ti-am fost de folos big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MiruTheQueen a răspuns:

Uita-te la ochii lui

| Vadim_Tudor_1996 a răspuns:

Sugei ***