| anonim_4396 a întrebat:

cum imi dau seama daca o fata ma place adica vorbesc cu ea foarte mult si o plac dar nu stiu daca si ea ma place

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca si pup-o de cateva ori si atunci vei afla raspunsul mult cautat.

| RedDeath a răspuns:

Ai incercat sa o intrebi ce simte ea pentru tine? Nu? Incearca acum. Nu are ce sa iasa rau sau ce sa iti faca. Esti barbat, ce Dumnezeu?! Arata ca esti cu adevarat asa - intreab-o, ia initiativa, ca nu esti fata!

| Neymar96 a răspuns (pentru RedDeath):

Multumesc frumos happy

| BlackOpal a răspuns:

Pai, iesi si tu ea in oras, si cand prinzi un moment mai intim, in care va uitati unul in ochii celuilalt, gen, o iei de mana si ii spui ce simti pentru ea. Eventual, poti sa ii iei si un buchet de flori, pe care sa i-l dai cand va intalniti.
Ideea este ca fetele sunt usor de impresionat, mai ales in adolescenta, iar un baiat atent si sincer, le da gata imediat! big grin