| bombonik16 a întrebat:

Cum sa imi gasesc un prieten cu capul pe umeri nu genul de baiat care se gandeste-te numai sa se culce cu mine?
Astept raspunsurile voastre...

9 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Te faci urata si inteligenta

| B1ondy a răspuns (pentru Skylar):

Asteapta ca va veni singur...acolo undeva exista cineva si pentru tine happy ca baieti care vor doar o aventura...sunt cu miilewinking

| Skylar a răspuns (pentru B1ondy):

Wtf wtf wtf wtf?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va aud... Toate "rasaritele" vor cate un print.Mama tu nu stii sa scrii corect in limba ta, habar-nai ce e o relatie, ce presupune, ce e viata, dar vrei un prieten care culmea sa nu vrea sex din partea ta, ca tu esti o papusa si trebuie doar sa fii alintata. Asta e Romania, de ce ma plang nu stiu.

| Cosmiinna a răspuns (pentru anonim_4396):

Dragă în loc să te iei de ea, mai bine taci! aici e ca să dai sfaturi nu să te legi de lume că aşa ţi-a venit ţie, să te dai inteligentă. Ea vrea ceva special şi e normal să viseze. Acum revenind la întrebare cel mai bine e să aştepţi să şti că ce e al tău e pus deoparte! :*fiecare merită să fie fericit happy

| B1ondy a răspuns (pentru Cosmiinna):

Ai perfecta dreptatewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmiinna):

Suntem aici sa ne spunem parerea. Parerea mea este ca pe unii trebuie sa ii trezesti si sa ii faci sa constientizeze ca inca traiesc pe un nor roz, pufos si plin de vise marete. Fata in cauza (si banuiesc sa si tu din moment de esti de acord cu ea) vreti un baiat care sa va iubeasca 101%, sa va idolatrizeze fara sa doreasca sex! Pai mama draga, sa nu zic altceva, o relatie presupune sex! Existenta unei relatii presupune sex! restul sunt joaca de copii. E cam stupid ce cere fata in intrebarea ei postata. E ca si cum as cere sa aprind focul pe Luna. Ar merge, pentru o milisecunda pentru ca nu exista aer sa il intretina. La fel e si cu sexul. Nu e baza intr-o relatie, dar o intretine!

| Cosmiinna a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai normal ca e nevoie de sex happy dar nu trebuie sa o faci cu primul care iti iese in cale mai ales daca esti virginawinking. daca tu ai pararea asta e fix problema ta! fiecare are dreptul sa isi doreasca ce vrea de la viata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmiinna):

Evident ca nu trebuie sa faca asta cu primul care ii iese in cale. Dar ceea ce vrea ea nu este o relatie. Asta incercam sa subliniez. Este o joaca simpla de-a"pupatul si plimbatul" atat.happy