| alin4k a întrebat:

Cum sa-l fac sai para rau? Neam cunoscut intr-o vara la o tabara de odihna mi-a placut ft mult de el. El afirma ca lui tot ea placut de mine.De citeva saptamini vorbom pe net inainte de a pleca la tabara mi-a spus ca ma iubestimult si iii este dor de mine. Dar dupa ce a venit nu mai vorbeam atit de des cum vorbeam inainte si chiar trebuia eu sa incep vorba prima si am ajuns la un moment dat pina cind el mi-a spus ca nu ma mai iubesti. Dar uneori am impresia ca mai simte ceva pentru mine. Din dorinta de a ma razbuna i-am propus sa raminem prieteni. Ajutati-ma va rog... spuneti-mi cum sa vorbesc cu el pentru a-l face sa regrete...va rog mult mult as vrea mai multe pareri va multumesc mult daca ma ajutati va foi fi recunoscatoare pa pa va pup dulce

3 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Pai ute c am facut eu am devenit pr cu un tovarasi d al lui unu mai smecher decat el si mai bogat si la0m facut p acel tip sa ma placa brusc a devenit gelos si a inceput sa regrete ca nu a vrut sa fie cu mine desi ar fi putut + ca ia-m dat webu inte-un mom in care aratam super bine si eram aranjeata si l-am rugat sa se uite-n ochii mei si el moare dupa culoare ochilor mei apoi ia-m tr un pup la web si am niste buze supe senzuale si a inceput sa zica ca regreta ca nu m-a sarutat nikiodata si alte chiesti din astea deci a mers stiu ca suna aiurea d a funktionat

| Ady93 a răspuns:

Razbunarea serios ca nu o sa te faca sa te simti mai bine, daca ti-a facut o faza urata uital si asta e, nu are sens sa iti bati capu ca sa il faci pe el sa se simta rau. Daca nu iti place cum e el nu deveni ca el.

| alin4k explică:

Da chiar m-am convis ca razbunare nu aduce beneficii... dar in acelasi timp m-am convins ca el inca ma mai iubeste oricum va multumesc ca ma-ti ajutat