| sillvana a întrebat:

Cum sa ma comport cu un baiat in zodia pesti? despre ce sa vb cu el? ce le place baietilor pesti? ce sa discutam la prima intalnire?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DiamondEyes a răspuns:

Despre... pesti.

| HueyFreeman a răspuns:

Ca si cu oricare alt baiat? Astrologia este o imbecilitate.

| Maxim96 a răspuns:

Complex, întelegator, prietenos, nativul din zodia Pesti este un visator. Întâmpina greutati în a fi practic. Nativul din zodia Pesti este sensibil, impresionabil, comod, bonom si sociabil, modest si dispus sa se sacrifice pentru altii. Are mult umor.

Fantezia bogata a nativului Pesti îl face sa fie visator. El îi întelege foarte bine pe ceilalti si astfel poate iesi din situatii critice. Este foarte curajos si îsi îndeplineste obligatiile cu constiinciozitate si la timp. Pe plan profesional, este un colaborator exceptional, care îi lasa cu placere pe altii sa comande.

Nativul din Pesti îsi intuieste slabiciunile. Uneori este prea secretos si are tendinta sa se retraga în lumea lui. Poate fi atras de droguri, de speculatii care pot duce la pagube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o ca pe un sfat: nu mai ține cont de personalitatea setată de alții, fiecare om e unic, îți dai seama că, dacă am fi atât de previzibili toți, viața ar fi atâââât de ușoară?

Ce treabă au planetele cu personalitatea? Zi și tu!

Cunoaște omul fără să te gândești la data nașterii sau futilități din astea.

| Adelina14 a răspuns:

Nu conteaza zodia conteaza cum e persoana si daca vreai sa aice discuta la prima intalnire trebuie sa fii doa tu insuti si sa nu te pregatesti de inainte totul va ti ok.

| Biaaancaaaa a răspuns:

Din propria experienta iti spun ca baietii din zodia pesti sunt in primul rand foarte intelgatori si foarte curiosi! Al meu " peste " este foarte iubaret si uraste minciuna. Si fi sigura ca, daca ii oferi dragoste vei primi dragoste

| Pablo2013 a răspuns:

Eu is pesti.Dar nu toti suntem la fel cunosc unii badarani tot pesti, dar in general pestii sunt persoane mai sensibile si apreciaza romantismul. Puteti sa vorbiti de scoala, famile, filme orice.Succes!