| PickMe a întrebat:

Cum sa mă comport cu un băiat la prima întâlnire? Dau funda! :*

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu-i da fundă, că nu d-aia vrea să aibă o întâlnire cu tine! Fii doar tu însăți, chiar dacă mai timidă.
Și în niciun caz nu accepta să fie prea „îndrăzneț" (cel puțin, nu de la primele întâlniri). Asta dacă mai vrei să îl vezi. happy

| pietrean a răspuns:

Normal,asa cum te comporti tu,in viata de zi cu zi! Daca vei incerca sa te porti altfel decat cum esti tu,se v-a observa ca esti prefacuta.
Eventual,ar trebui evitate acele discutii,despre prietenii anteriori,despre cum se purtau ei,ce cadouri faceu, potenta lor financiara, defectele sau partile bune, ale acestora, etc.

| fuzzer a răspuns:

Cat se poate de natural.

| Radu1015 a răspuns:

Fii tu insati!

| Andrei_Pascariu_1995 a răspuns:

Buna. eu sunt un baiat de 19 ani. si la prima intalnire mi-ar placea ca o fata sa fie naturala(adica asa cum este ea) nu sa incerce sa fie altfel deoarece pe parcursul relatiei(daca o sa continue dupa prima intalnire) persoana cu care esti isi va da seama cum esti cu adevarat si nu cred ca ii va placea faptul ca ai ascuns adavararata ta fire. FII NATURALA. BAFTA

| ElenaCozminGrosoaia a răspuns:

Heihee hee ..zambestei,fa mici glume, daca iti face un compliment nu fi indiferenta, fai si tu unulhee hee si fii tu insuti love struck succes :*