| Loyd06 a întrebat:

Cum sa ma comport, in asa fel incat el sa nu-si dea seama ca pentru mine e primul sarut? Astept cat mai multe sfaturi!

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai nici cum, dar nici rusine nu trebuie sa-ti fie cu puritatea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui să știe că e primul. De ce ar rata sărbătoarea, neștiind... cel mai bun prieten al tău?

| Voidwithin a răspuns:

Nu are cum sa-si deie seama.

| Xenia16 a răspuns:

Pai nu prea ai cum si in plus e mult mai frumos sa vada ca esti incepator, e mai dulce asa te poate invata

| negat1ve a răspuns:

Si chiar de nu ii spui, ea isi va da seama sau te vei da singur de gol. Cel mai bine este sa ii spuiwinking

| cristinicadulcica18 a răspuns:

Simplu. Iti pastrezi calmul. Si nu te gandi ca e primul sarut. Stai cat mai relaxat/a si..totul va fi bine. SUCCES! iti tin pumnii!

| InnaBotezatu a răspuns:

Daca vrei sa te comporti in asa fel incat sa nu-si dea seama ca e primul sarut nu poti. o sa-si dea seama... pentru ca o sa pari putin schimbat si poate mai crede si altele... mai bine ii spui. happy nu o sa rada de tine stai calm happy. Te pup, pa-pa.

| LoveChocolatexD a răspuns:

Ar trebui sa-i spui ca la tine este primul sarut happy. Sigur o sa se simta mai bine stiind ca ai primul sarut cu el, mai ales daca te iubestebatting eyelashes. Sunt sigura ca nu o sa rada. Bafta! :*

| MariucaTeIntreaba a răspuns:

Pai :$ Tu trebuie sa fi1 ca,, o bestie,, happy Orice sarut ar vrea pe tine trebuie sa te chinuie talentul happy Ce? n ai vazut nici un film de dragoste? Pur si simplu trebuie sa il pupi pe buza de sus, cand pe buza de jos si foarte repede asta e secretulhappy