| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa ma comport cu o fata, ca sa ies putin din friendzone, sunt gen Level 999999999999, deci... cred ca va dati seama.
O plac dar ea place pe altcineva, ce sa fac sa fie atrasa si din alta parte de mine? Cum sa ma comport cu ea cand ne intalnim?
Daca o sarut?
Sfaturi?

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu cred ca vei putea iesi din friendzone. Odata ce o fata te vede ca pe un prieten, nu (prea) sunt sanse sa ii devii iubit. Sfatul meu e sa te directionezi catre alta fata pentru ca daca vei incerca ceva cu asta, posibil sa o pierzi ca prietena.

| RAY a răspuns:

Nu poti pe cineva sa te placa, daca era sa te placa te placea de mult, fi mai indiferent si asta, alta data numai fi surioara masculina e jenant pentru un baiat

| neutrino a răspuns:

Sarut-o repede, pana-n sarbatori!

| R0R0 a răspuns:

Asta e. Mergi pe risc. S-ar putea sa te alegi cu o palma usturatoare

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca o saruti o sa ramana probabil socata toata viata ei.Cum "prietena" ei masculina a sarutat-o.Incearca sa faci invers lucrurile, incearca sa o sochezi prin indiferenta. Daca nu te poti abtine si iti dezvalui sentimentele ai sanse foarte, foarte mari sa iesi cu buza umflata.

| DenisaDeni04 a răspuns:

Heii! In primul rand trebuie sa fii 100% sigur ca ea place pe altcineva. Fetele fac adesea asta doar ca sa iasa in evidenta. Ai putea sa ii spui ca o placi si vezi cum reactioneaza. Daca reactioneaza bine, e ok... daca nu ii poti spune ca te-a provocat un prieten. (P.S.-Vorbeste cu un prieten inainte de asta pentru a fii pe aceeasi lungime de unda) Multa bafta!