| WrongPassword a întrebat:

Cum sa ma imbrac la balul bobocilor, avand in vedere ca nu particip, ma duc sa ma distrez big grin scuzati categ :X fundita

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Blugi, tricou/bluză, tenişi. cui îi pasă, după cum ai spus şi tu, te duci să te distrezi, nu să te dai în spectacol. laughing

1 răspuns:
| byancutza a răspuns:

Depinde ce gen de pers esti si ce te-ar caracteriza,ai putea sa iti iei o rochita, sau o bluzita mai lunguta colanti o curea in mijloc pentru ati evidentia talia si cizmulite cu toc, depinde si unde il tineti