| MiculFaraon a întrebat:

Se apropie balul bobocilor. Credeti ca merge sa ma imbrac cu un tricou in forma de V (alb) si un sacou peste ( negru, bleumarin) si cu niste blugi si adidasi sport? Avand in vedere ca nu particip ca boboc. Dau funda.

3 răspunsuri:
| Mariuuuk a răspuns:

E foarte bine asa. Pupici :*

| Danzell a răspuns:

Mai frate ori te imbraci casual ori la costum. eu zic sa te imbraci la costum. full. nu jumate costum jumate casual, jumate sport.
macar renunta la adidasi. si ia-ti pantofi. si eventual o camasa care sa nu iti stea ca pe gard, nu tricou in V pentru ca e de prost gust(gay)(asa erau bluzele de femei acum ceva vreme).
daca zici ca nu esti boboc trebuie sa dai si tu dovada de o oarecare prestanta.

| BuBuBuBuBYYY a răspuns:

Zic sa-ti iei niste jeansi (mai stransi pe picor daca te avantajaza corpul) cu o culoare asemantaoare cu sacoul. happy