| adelina_4397 a întrebat:

Cum sa ma machiez ca sa mi para ochii mai mari?sad scuze cat.

Răspuns Câştigător
| Niakit a răspuns:

Incearca tus negru de.alungul ochilor, gen codita (daca stii sigur ca te prinde), accentueaza. ti cu culori cat mai inchise(vernil, maro, dar nu negru) adancul ochilor(pe pleoapa), foloseste creion alb in interior, fata, si fard alb in interiorul ochilor, si rimel, desigur. nu stiu cat de mult ai inteles, dar daca reusesti, o sa vezi ca functioneaza big grin. funda :*?

2 răspunsuri:
| ElenaMaria a răspuns:

Eu folosesc jos demartograf[creion negru]si deasupra culoare + tus negru.

ex. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:0

| kittysor a răspuns:

Nu te machezi la ochi!