| luce20022 a întrebat:

Cum sa ma masturbez si sa ma excit tare astfel incit sa ajung la punctul culminant, insa fara sa ma desvirginez?(sint fata)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Masturbarea ti-o poti face tie insati adica, autosatisfacere sau unei alte persoane. Ca fata te poti masturba doar extern adica sa-ti mangai si masezi zonele erogene externe cum ar fi sanii si sfarcurile concomitent cu masarea clitorisului. In cazul in care doresti senzatii mai intense si mai complexe te poti masturba intravaginal folosind 1 sau 2 degete si/sau anumite obiecte de forma alungita si de grosimi diferite (sterilizate) care sa poata fi trecute/bagate in vagin prin gaura/perforatia existenta in himen, fara sa o deterioreze sau sa produca ruptura acesteia. Procedand astfel, in timpul masturbarii iti vei putea imagina si sa ai si senzatia ca faci sex real cu persoana visata si iubita.Te vei satisface garantat, vei avea si orgasm si cel mai important vei ramane virgina. Succes.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baga degetul adanc si brusc

| RareşTPUro a răspuns:

In privat iti pot explica mai amanuntit. (Daca doresti doar)

| mihai69 a răspuns:

Cea mai mișto metodă e cu jetul de la duș.

| Belluuu a răspuns:

Cauta-ti un prieten. e mai ok

| SandrySandrinutza a răspuns:

Ai nevoie de un pix si sau ceva vreion mai gros.....cv gros...