| Acadeeeaa a întrebat:

Cum sa-mi aranjez bretonul?
Lungimea lui este pana la sprancenethinking, dar m-am plictisit sa-l las peste ochi.
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mic cei drept, dar vorba lui chris, da'l pe o parte.
Cand te speli de la jumate il dai intr'o parte [ asta va fi partea mai groasa ] si il prinzi cu o clama cat mai aproape de radacina si cealalta parte o dai cu mana frumusel ca sa stea la un loc, eventual si paia o ti cu o clama pana se obisnuieste.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheLocaKid a răspuns:

Paai:X ai putea sa il pui pe o parte si sa il prinzi cu o fundita sclipitoare :X