| alx_6817 a întrebat:

Cum sa o cuceresc, s o fac sa ma placa pe fata de care mi place? Care e in clasa cu mine si are si prieten angry? Si vreau s-o fac sa renunte la ala cu care i acum...ca nu mai suportsad

Ms anticipat, aLx happy

6 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Te-as sfatui sa nu incerci nimic daca tu zici ca ea are prieten. Daca totusi intre ei nu e nimic serios, si treaba nu merge bine, incearca sa-i dai de inteles ca o placi. Zambeste-i, vorbeste cu ea ori de cate ori ai ocazia, ajut-o cu ceva la scoala. Fa ceva ca ea sa te observe, mai bine zis. Poate asa isi va da seama ca o placi. Ii poti afla numarul de telefon si ii poti trimite un mesaj prin care sa-i ceri ajutorul (inventezi tu ceva ), iar ea iti va raspunde cu siguranta. Si veti continua sa vorbiti. poate cine stie, se ajunge la ceva mai mult.
Ce pot sa-ti spun mai mult? Bafta si sper sa reusesti! kiss

| LinNaA a răspuns:

Incearca sa fii cit mai simplu
stai permanent linga ea incearca sa gasiti ceva comun! fii cit mai natural! insa daca ea nici nu iti atrage atenita...inseamna ca nu merita incearca sa o uiti! o sa gasesti o fata care te va placea si tu pe ea cunosc sentimentu asta pentru ca si eu nu demult am trecut prin asa ceva...si mi-am dat seama ca nu merita nimic nici o atentie din partea mea! si niciodata sa incerci sa desparti pe cineva pentru ca nici tu nu o sa ai parte de bucurii

| Ángel_8890 a răspuns:

Daca tu esti convins ca da intr-adevar va pute sa fie ceva intre voi doi, si ca ea este fata de care iti place din toate punctele de vedere atunci nu poti renunta la ea si poti sa o cuceresti.Sa o faci sa vada ca tu ai mai multe calitati de cit prietenul ei actual. Fi tu asa cum esti demonstreazai prin fapte, la scoala atunci cind esti linga ea voi baieti cunoasteti metodele prin care poti sa cuceresti o fata.Petrece mai mult timp in preajma ei intereseaza-te cei place, poate veti avea ceva in comun.Eu cred daca tu nu vei fi indiferent si cit de cit te vei remarca ea te va lua in seama.Incetul cu incetul iti vei obtine scopul.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ati spun din propria experienta un cadou foarte scump si o vei avea 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex eu iti propun sa astepti pana se despart si apoi poti sa o iei
asa am facut eu si da-mi aidiul tau

| manu_7553 a răspuns:

Te dai bine pe langa ea...si o sa fie bine, ai sa vezi,... dar sa nu devii obsedat dupa ea, ca dupa aia nu te mai baga in seama, ca stie ca esti in limba dupa eawinking