| FaraonulEgiptean a întrebat:

Cum să reactionez la fetele care imi dau like-uri si imi scriu virtual si in realitate nu zic nimic, ori de cele care in realitate se baga in seama cu japca fara sens si cu intrebari penibile.
Ce vor asemenea fete in general?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Atentie. Vor sa le iei in seama si atata tot. Nu au ce face acasa. Se simt singure si neglijate.
Daca itiplace vreuna poti incerca sa dezvolti o relatie cu ea, dar atentie, nu pe fb ci in viata reala. Invit-o undeva.