| cristynaGoldenRose a întrebat:

Cum sa sarut un baiat? eu de felul meu sunt timida iar genu saruturi (simple, french) nu le pot aplica, nici nu stiu cum sa saruti? cum? ma ajutati? Help

13 răspunsuri:
| CynicalCunt a răspuns:

Eventual cine o ajuta sa-i tina si capul cand o face.

| sebysebyca a răspuns:

Hai, lasa cu vrajeala de 1 aprilie! am observat ca nici unul nu s-a prins de minciuna ta!

| 98Enigma a răspuns:

Simplu...iti bagi limba la el in gura si restul vine de la sine...

| yasana a răspuns:

El o sa vrea sa te sarute asa ca faci ce face si el...

| yasana a răspuns:

Apropo cati ani ai?

| cristynaGoldenRose explică (pentru yasana):

15) pur si simplu am avut asa ocazii, dar am respins, pentru ca nu stiu cum si pentru ca sunt timida, si rusinoasa - IATA raspUnsU!

| ElDictator a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai naturala. daca incerci cine stie ce s-ar pueta sa te incurci.

Dar oricum, daca ii place de tine, nu va fi o problema faptul ca nu stii sa saruti. Lasa-l pe el sa ''conduca''

| dey12 a răspuns:

Nu se poate explica cum se poate saruta vine din inima...

| cristynaGoldenRose explică (pentru dey12):

Okey, dar ce sa fac ca sa nu dau in bara?

| kamitsu a răspuns:

Deci incearca pe mana:* cum crezi tu ca este binehappy si o sa iti iasa:* Si nu mai fii timidahappy este ceva obisnuit

| Liviues a răspuns:

Roaga un prieten mai mare care stie sa sarute sa iti arate, doar practicand vei invata...sau daca esti timida poti ruga o prietena sa te sarutehappy

| cristynaGoldenRose explică (pentru Liviues):

Ideea cu prietena
* sorry dar e inacceptabila...nu sunt lesbywinking

| mihaifranta a răspuns:

Buna.pai eu as merge mai mult pe genul frantuzesc ii mai sexy...