| Lidia09 a întrebat:

Cum să trezești interesul unui băiat pentru tine?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te îmbraci sexy

| Simpatic a răspuns:

Poti trezi interesul cuiva prin mai multe feluri, prin vorba, prin comportament, prin tinuta, prin carisma, prin grimase, sunt o multime de lucruri de luat in calcul si forma de a atrage pe cineva...sa nu subestimam insa forta "CHIMIEI" dintre 2 persoane!

daca imi aduc aminte chestii din intrebarile tale puse, parca spuneai ca arati destul de bine chiar si nemachiata, deci o persoana care arata atat de bine nu ar trebui decat sa aplice un pic de șarm si un baiat ar trebui sa devina repede interesat de ea

| Lidia09 explică (pentru Simpatic):

Arăt bine, dar caracterul meu nu-i zahăr.big grin Nu le îndeplinesc toate capriciile. Trebuie să fii tare curajos ca să te poți apropia de mine.happy Eu citesc omul din priviri, dacă văd că nu-i serios, le spun "pa". Îmi păzesc inimioara. Și nu o încredințez oricui. Uneori vreau ca cineva să fie lângă mine, o îmbrățișare, dar până la urmă mă smeresc și îmbrățișez perna.

| Simpatic a răspuns (pentru Lidia09):

De aceea exista si vorba frumoasa dar veninoasawinking
m-ai facut sa zambesc cu acest mesaj al tau dat ca si comentariu, mi-a placut!

| Lidia09 explică (pentru Simpatic):

Nu-s veninoasă.winking Doar că nu sunt o fată comodă, am principiile și valorile pe care le respect.happy

| Simpatic a răspuns (pentru Lidia09):

Ma bucur ca ai principii!

| Violleta2022 a răspuns:

Prin vocabular elevat, prin felul cum te comporti si vorbesti, prin note mari luate la scoala, samd.

| Lupică27 a răspuns:

Va imprieteniti, prieteniile duc la cele mai frumoase povesti de iubire. Dar na, cei din ziua de astazi ar vrea sa se imprieteneasca fara sa existe comunicare, doar asa, telepatic sau virtual, bafta!

| ILoveBlackCats a răspuns:

Din moment ce frumoasa esti deja, încearcă să mai "lucrezi" la comportament si ai sa vezi ce rezultate iti va da efortul depus.

| Lidia09 explică (pentru ILoveBlackCats):

Bine. Da, am ceva chestii care trebuie să le îmbunătățesc. Mulțumesc pentru sfathappy

| ILoveBlackCats a răspuns (pentru Lidia09):

Cu plăcere, sper ca am ajutat! happy