| scumpik010 a întrebat:

Cum se comporta bairtii indragostiti sau care plac o fata? help! app va rog fara rasp de genu`sa vb frumos si sa fie buna`ceva mai concret nu stiu! msmsms!

4 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Poiii.se holbeaza la ea.asta in toate cat de varsta, e ignorant, te tachineaza cum zice si toni te scoate la un suc, pune pe altii sa se intereseze de uh.adica nah sunt aceleasi semne ca si cand ar o fata indragostita nu?(putin dif dar aproape la fel)
xoxo, loly.

| victoR1k_1606 a răspuns:

Pai thinkingblushing, la varsta mai frageda de 14-15-16 ani, indragostitul se manifesta prin : inrosit, emotii, privire continua asupra persoanei
laughing, zambetul permanent. Astea mi s-au intamplat mielaughing

| toni_3014 a răspuns:

Pai. depinde de varsta. Pana in 15 ani ( sa zicem ) majoritatea baietiilor tachineaza fata, palme peste fund, si incearca sa para indiferenti. desigur, daca fata se cearta cu un alt baiat si acest baiat intervine, clar ca o place pe fata. Peste 15 ani. Eu cred ca e evident : cheama fata pe afeara, scoate la un suc, complimente. etc.

| scumpik010 explică:

Baietii*scuze