| Allexandraaa a întrebat:

Cum se danseaza intr-un club /la un party? Nu prea stiu si am mari emotii.

Răspuns Câştigător
| Lorennna a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uPrHAHWNN5o&feature=fvst
si in dreapta ai mai multe filmulete, te sfatuiesc ca sa te uiti si la ele :) have fun :)

6 răspunsuri:
| XxSh0xFirexX a răspuns:

Breackdance daca stii Dupstep daca stii Pop daca stii

| RoXyyR a răspuns:

Pai totu vine de la sine miscarile dar ar fi bine sa cauti pe net si sa te uiti sa asculti muzica de club si sa dansezi si dai pe youtube si vezi si videoclip si vezi cum se misca fetele
pe acolo si incerci si tu dar cel mai bine ar fi sa fii foarte relaxata si sa te simti bine ti am zis totu vine de la sine

| DrunkenRat a răspuns:

Nu prea se danseaza, mai mult se bataleste. Evident, daca nu stii sa dansezi bine, este de preferat sa nu te arunci dupa avioane si sa faci miscari asemanatoare cu cei care danseaza acolo, astfel nu ai cum sa cazi intr-o sfera a ridicolului sau ceva asemanator.

| simbyrel a răspuns:

Ma fato? nu tie de ajuns ca esti fata? pentru o fata e de ajuns sa se m iste un pic din fundulet si totul e ok...si pe linga astea toti baietii vor fi pe linga tine.si nu te prosti cu asa intrebari

| Vally121 a răspuns (pentru simbyrel):

Bai copil copac! Crezi ca e asa usor sa dansezi? Ma-ta a dat un pic din c*r si te-a facut pe tine! Trebuie si sa stii sa te misti nu sa dai doar putin din cwr ca mama ta. Decat sa fi atat de prost si data viitoare nu mai posta!

| Gabriela_Alexandra_1994_1LNQ a răspuns:

Dasurinle sunt foarte usoare