| Ioana2222 a întrebat:

sunt din iasi si as vrea sa stiu cum se danseaza in club slash(din iasi) pentru ca am party! Va rog spuneti-mi! funda!

1 răspuns:
| acinorev a răspuns:

Da din solduri, leagana mainile in sus, fa rama, mersul pe luna, dansul robotului. Daca e o muzica de cha-cha sau samba, si nu stii sa dasnezi, atnci mananca sau gaseste un ritm al tau. Dansul pinguinului e super-mega-ultra simplu si tare. Daca se potrivieste cu vreo muzica, incearca-l. Sper ca te-am putut ajuta. laughing