| lucib a întrebat:

Cum se face sarutul frantuzesc? Multumesc din suflet si funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

Pai iti introduci limba in gura lui/ei, ii mangai limba cu limba ta, ca si cum ai linge o inghetata:))
Stai linistit/a ca te vei descurca, adica prima data nu o sa fie perfect dar a doua ora te asigur ca va fi OK.

http://evolo.ro/images/poze-haioase/Sarut_frantuzesc_3.jpg

http://www.codrosu.ro/......tat-video/

cred ca explica fff bine + video

fundita?;;)

6 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Se face cu tandrete, pasiune si iubirea sa se contopeasca in acelasi timp. Tinel strans in brate si sarutal cu buzele. Incearca deschizi gura, si celelalt va face la fel, si incearca sa ii maingai limba cu limba ta. Ia aminte: secretul nu e cum, ci cu cine, ca sa iti poti exprima sentimentele intr-un singur sarut. Si inca ceva... Primul e cel mai frumos, crede-ma :-)

| Gigiku a răspuns:

Lol frate. ala nu e frech kiss in filmuletz. o mananca pur si simplu happy

| claudiu123 a răspuns:

Uite ca si cum te'ai pupa pe gurawinking dar incet incet va deschideti gura si restul vine de la sine ( adica sarut cu limba straight face) funda pls

| cocolina a răspuns:

Ce video... ce explicatii:d lasa'te dusa de valhappy atunci cand vei gasi persoana pe care vrei cu adevarat sa o saruti o sa vina de la sinehappy crede'ma pe cuvantbatting eyelashes:X asa ca pune mana si cauta persoana nu filmulete pe netbig grin succes!

| doctoru a răspuns:

Dupa ce va sarutati pe buze limba ta si limba ei /lui se ating si se cerceteaza una pe cealalta

| Mekeke a răspuns:

Cateva grame de scuipat in gura unui cascat... e simplulaughing