| narufan1 a întrebat:

Cum se face sex? Te doare? Sau e foarte plcut? Cit timp se face sex 20min sau mai mult sau mai putin?

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Depinde. daca iti termini temele mai repede, poti iesi mai repede afara si logic stai mai mult (deci si partida va tine mai mult). dar incearca sa nu le fuseresti doar ca sa iesi mai repede afara. o sa-ti dea nota proasta doamna a 2 a zi si o sa iasa urat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci exact cat simti.

| YummyDkRich a răspuns:

Cu grija, Da, Da, de la 3 secunde la 8 ore

| Nicolitza a răspuns:

Presupun ca esti fata si ai cam 16 ani.
daca o sa o faci dragoste din placere nu o sa doara, din contra o sa vrei sa nu se termine niciodata acel moment, daca o sa o faci doar ca sa vezi cum e sau din alt motiv, o sa te doara al naibii big grin, timpul partidei de sex depinde de ambii, daca tu o sa fii incordata, o sa dureze vreo 3 min, daca folositi prezervativ vreo 5-8 min, daca o sa fii relaxata, el o sa se poata controla, o sa dureze si 30 min si o sa vreti mai mult si mai mult. Savurati placerea