| Roza21 a întrebat:

Cum se face un "french kiss"?

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! French-ul e gen sarutul obisnuit. happy

| St3fU a răspuns:

Bagi limba in gura celuilaltthinking

| Laurretta a răspuns:

E un sărut franțuzesc deci cu limbawinking

| Papusik_4304 a răspuns:

Nu e adevaratlaughing ce zic. oameni astea...
deci se incepe cu sarutul din buze se continua cu atingerea varfurilor limbilor fie in sens circular (de preferat) si se sfarseste cu sarut din buze:*
:X:X

| Papusik_4304 a răspuns:

Decibig grinbig grinbig grinnu e adevaratlaughing ce zic. oameni astea...
deci se incepe cu sarutul din buze se continua cu atingerea varfurilor limbilor fie in sens circular (de preferat) si se sfarseste cu sarut din buze:*
:X:X

| TuttiFruti a răspuns:

ca sa iti spun in limba romana...isi baga limba in gura unu celuilalt sper ca te-am ajutat big hug funda puppy dog eyes

| LOVEisLOVE a răspuns:

Is foarte curiosa cati ani ai thinking rolling on the floor
deci daca ai peste 13 ani este absurd sa nu sti cum se face lol laughing
PS: ii un sarut care se face cu limba laughing

| Sarucka a răspuns:

Cu limbalaughing mozoltongue deci sper ca te-am ajutat funda?

| Sarucka a răspuns:

Cu limbalaughing mozoltongue deci sper ca te-am ajutatbig hug funda?