| sexsimb0l a întrebat:

Cum se realizeaza prima partida de sex ce trebuie sa faci?

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Uite câteva site-uri de unde te poţi inspira:
http://www.stl.ro/......15900.html
http://www.unica.ro/......13471.html

Succes!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cum se realizeaza?
Pai se realizeaza cu o femeie, in primul rand.
In al doilea rand, se realizeaza dezvirginarea cu bormasina, la fete si cu drujba la baieti.Pai ori rupem sigiliul, ori ce facem?

| doc69 a răspuns:

Lol pai prima data trebuie sa te prezinti plina de chef la intalnire, dupa aia sa se prezinte si el...si conditia fiind indeplinita..sigur iese ceva

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei, ii zici stai asheea, dupa ii dai motoare verticale supranaturale, apoi o pui in pozitia 63 si o intrebi,, o mai vrei, o mai vrei, n o mai vrei!? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| dollELIAdolli a răspuns:

In primul rand sa fii dezbracat/-a si apoii depinde de sexul cel ai {fata/baiat}

| Progeniturã a răspuns (pentru dollELIAdolli):

You are fuckin retarded