| keybyeTeQuila a întrebat:

Salut ce nu trebuie sa faci la prima partida de dragoste?
ofer fundoi

10 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Nu trebuie sa faci sex big grin

| Alexutza25 a răspuns:

Ai spus mai devreme într-o întrebare şi anume aici: http://www.tpu.ro/......inventati/ că ţi-ai inceput viaţa sexuală. Atunci de ce mai întrebi lucrurile astea? Of of copii ăştia de 12 ani te minunează pe zi ce trece!

| Alexutza25 a răspuns:

Şi încă o chestie! Ziceai că ţi-ai început viaţa sexuală la 15 ani, şi că eşti cu persoana aceea de 1 an. Atunci cum ai 18 ani!?

| RazvyFTW1249 a răspuns (pentru Alexutza25):

Cred ca are o logica.....ciudata sau poate o matematica ciudata.1+1=3

| Alexutza25 a răspuns (pentru RazvyFTW1249):

Da,din pacate noi nu o intelegem laughing

| vladxela a răspuns:

Sa nu o intrerupi pe baza oricarui motiv