| anonim_4396 a întrebat:

Cum se saruta? Adica cam stiu cum,dar cum se saruta fara dinti sa zic asa. Uneori se simt dintii,stiu ca asa e cu incepatorii, dar cum sa fac sa fie perfect puppy dog eyes Funda. [nu radeti straight face ]

Răspuns Câştigător
| PaulSeby91 a răspuns:

Buna, sincer si eu la un momendat am fost in aceeasi situatie ca tine, cand esti incepator mereu vei vrea sa faci sa iasa perfect si nu vei avea incredere dar crede-ma nu se poate explica bine in cuvinte cum sa saruti, desi pot sa-ti spun sigur si sincer nu exista un sarut gresit sau imperfect. Sper ca team putut ajuta chiar si daca numai un pic.
P.S. Daca tot te vei intreba "Cum se saruta?", atunci iti recomand sa te uiti la "The art of kissing" (ie in engleza si nu stiu daca s-a facut subtitrare).

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se baga limbutza adanc:X

| Azµre a răspuns:

Totul vine de la sine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoate dintii si pune proteza. Scoti proteza cand saruti, o pui la loc dupa aceea. Problema rezolvata.

| VladGH a răspuns:

Ascunde dintii Xd, adica nu te izbi la sarut perfect daca e prima oara incepe sa saruti cu buzele lent si cu timpul o sa simti cum sa saruti mai bine. Dar daca vrei sa saruti perfect trebuie sa faci practica pe ceva... ia-ti ciinele Xd

| july00 a răspuns (pentru VladGH):

Nu e buna ideea cu cainele laughing
Cu incetu, cu incetu...primul nu va fi perfect. poate nici al doilea.Dar cu timpul vei stii si perfect..Succes!

| lolylolypops a răspuns:

Pai..saruti normal, oricum la french e normal, asta e se simt dinti...pana la urma asta e! Bine dar poti saruta si cu buzele, adica doar cu buzele, cauta si tu mai multe pe net, nu-ti pot explica exact!

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Lasate dusa de vall asa e normal sai simti dinti dar te sfatuiesc sa te speli pe dinti frecvent ca sa nul ia pe baiat durearea de cap. spor

| iulia267 a răspuns:

Asta trebuie sa te invete cineva...practic nu inscris