| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma spal pe dinti imi simt dintii ca si cum nu au mai fost spalati de 7 ani? laughing Seara folosesc Colgate total si dimineata Colgate Advanced Cavity Protection. Ori nu e pasta buna ori nu stiu ce se intampla confused

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

Si pasta de dinti trebuie schimbata bine inteleswinking eu folosesc blend-a-med expert si 3d white lux sau ceva in genulaughing sunt de calitate si foarte bunewinking dar vreau sa-ti zic ca depinde si ce ai mancat inainte laughing stiu ca e o prostie dar eu cel putin asa cred... big grin Si foloseste si apa de gurawinking sa fi frechhee hee si thinking alte ideei nu mai am rolling eyes

5 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Du-te si tu la dentist thinking alta idee nu am big grin stiu ca e o concluzie groaznica dar asta ecrying

| Oanny a răspuns:

Pai, poate ca nu este buna pasta pentru dintii tai, sau ia-ti alta periuta, si daca din nu te simti la fel, du-te la stomattolog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Periajul tău cât durează?
În mod normal minim 3 minute și maxim 5 minute. Periuța de dinți trebuie să o schimbi cel puțin o dată la trei luni și folosește de ultimă generație, pe bază de baterii. Periajul este unul aproape profesional.
O dată pe an, un consult stomatologic.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intre 3 si 5 minute? La mine e un pic mai scurt de obicei. Dar altadata frec pe ei de n-ai vazut laughing Cu schimbarea periutei o data la 3 luni stiam :-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si cand mananc banane patesc asa confused