| eu_7509 a întrebat:

Cum se saruta cu limba ?

Răspuns Câştigător
| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna!Te referi la sarutul frantuzesc.Dupa ce va sarutati normal(cu buzele),deschide gura si introdu limba in gura partenerului.De aici o sa simti tu ce-i de facut.Daca el e mai mare,probabil are mai multa experienta si te va ghida. Nimeni nu-ti poate spune cum se face,pentru ca fiecare saruta cum simte.Bafta!

6 răspunsuri:
| ZapPy a răspuns:

Vine de la sine, daca gandesti intre timp o sa fie foarte aiurea

| Gigiku a răspuns:

Sa stiti ca aveti un motor de cautare pe care il puteti folosi. Scrie mai sus "Caută întrebări sau răspunsuri:"... Si scrii ce te doare. Intrebarea asta a fost postata de 10 ori. Asta inseamna ca o sa gasesti in jur de 100 de raspunsuri.
Bafta!

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Poii. happy
E cat se poate de simplu.
Stai linistita, ca nu e greu deloc.
Si eu ma gandeam la asta inainte sa o fachee hee.
Pur si simplu, te lasi purtata de val si o faci cum simti.
Intai va atingeti buzele (tinandu-le usor dechise) si dupa aia bagati limba amn2 si va jucati cum ar veni.laughing
E greu de explicat.
Totul vine de la sine.
Succes!kiss

| adryano_7933 a răspuns:

Asta se poate face nu si explicalaughing

| pauza a răspuns:

Totul vine de la sine.va uniti buzele incet, nu ca 2 disperati, si bagi usor limbutahappy si va masati limbile.

| Animalul_8844 a răspuns:

Pai nu stiu vrei sa iti arat? soos. zsolti id meuhappy