| imyourdestiny2 a întrebat:

Cum se saruta cu limba?

8 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Ce amre lucru te apropii de le ca sa il saruti si dupa iti pimbi un pic limba prin guar lui mare filozofie dnee

| tarziu a răspuns:

Cu limba.

| 666_7474 a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare. Exact cu limba de face toata minunatia aia.

| Ana a răspuns:

Cu gura si cu limba, ce e mare scofala sa deschizi gura si sa bagi limba straight face laughing

| alleecsandra a răspuns:

Simplu...vine de la sine!tongue

| DannielZMF a răspuns:

Pai atuni cand va sarutati il/o prinzi usor de ceafa si il/o tragi spre tine si ii bagi usor limba ta in gura lui/ei. si o plimbi pe acolo! laughing

| Creamy a răspuns:

Limba ta sa fie la el in gura si cu limba ii masezi limba, etc testezi tu big grin dai si-o tu o funda?