| HH5j6j8gY a întrebat:

Cum se sărută? Vă rog nu fiti neserioşi. nu am avut primul sarut încă.. pentru mine ca fata este foarte important primul sarut...

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Daca e primul sarut pentru amandoi macar nu rade nimeni in caz ca nu stii ce sa faci. La mine a fost naspa, dar deja din a 3-a incercare iti dai seama ce si cum. Poti sa te uiti pe Youtube ca sunt destule clipuri, dar iti zic eu ca in timpul sarutului o sa uiti tot ce ai "invatat" laughing Totusi ca sa fie mai placut vezi sa nu ai buzele crapate/aspre: fa un amestec de zahar si miere si exfoliaza-le apoi da-te cu un balsam de buze. Respiratia sa fei fresh, nimanui nu ii place sa simta o duhoare de sos de usturoi sau mai stiu eu ce in timp ce se saruta. Spala-te pe dinti inainte sa iesi si ia-ti o bomboana cu menta ca daca ai guma in gura cand te saruta ar fi cam naspa. Succes!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E frumos man, romantic

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incerci sa te iei dupa persoana cu care te saruti asa se invata degeaba citesti teorie daca nu practici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi închipui.La fel și prima dată când vei face sex, e tot foarte importantă, noteaz-o cu roșu în calendar.Un fel de Crăciun, doar că mult mai semnificativ.
Va fi ca naiba.Primul sărut, prima partidă de sex, primul orice.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu intotdeauna. La mine primul sarut a fost chair foarte fain. M-a invatat fosta mea sa sarut si acum sunt cat de cat bun. Eram mediocru. Important este sa il urmaresti pe el. Daca nici el nu stie sa sarute atunci o sa fie un pic jenant.

| iTzLiviu a răspuns:

Pai...Hai sa zicem asa. Daca te arunca cineva in piscina iar tu nu stii sa inoti ai 2 variante.
1.Iti astepti moartea
2.Inveti sa inoti pe loc

Pai cam asa e si cu sarutul. Te descurci?
Daca chiar vrei ai un sarut de neuitat uitate ai tu la filmele romantice.
PS-In timpul sarutului ti-as recomanda sa o musti de buza de jos. Ori va scoate gemete de placere. Ori te va plesni? Hai Noroc