| aandreea1993 a întrebat:

Cum simte un baiat cand il saruti? Si cum ai putea sa il saruti ca sa simta ceva foarte puternic?

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Un șut la Oo, si simte perfect totul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Limba e cuvantul cheie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.Vrei un sarut mai...umed? Incearca cu gura deschisa.Varianta frantuzeasza e cea mai buna

| Shimozukushiki a răspuns:

Depinde de fiecare

| madăfacănvmm a răspuns:

Well, baietii au si ei puncte sensibile, erogene. daca vrei sa l inebunesti putin joaca te cu el. saruta l cat mai incet si senzual suge si musca i buza(dar nu foarte tare) joaca te in parul lui. daca esti curajoasa si va cunoasteti bine poti cobora cu saruturi pe gat si langa urechi. sper ca te am ajutathappy mult noroc