| Libelle a întrebat:

Cum simtiti voi fluturii in stomac?

7 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Ca un fel de goluri in stomac, greu de descris:d Fiecare cu simturile lor

| Drauzy a răspuns:

laughing) eu parca chiar am fluturi in stomac cand am emotii mai intense - abdomenul imi tremura vizibil. ca sa nu se vada port tricou laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roiuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fluturi in stomac cand esti in fata baiatului de care iti place te simti ca si cum ai fi asa sunt si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cine zice ca sunt fluturi? pentru ca aripile lor iti gadila stomacul?
Eu cred ca sunt miriapode, ma voi gandi si la o expresie pentru nevoia de sex, promit ca voi folosi altceva in afara de insectebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum simti si moliile

| Simonaa166 a răspuns:

Cee intrebaree
Pai e ceva ce simti cand te indragostesti de cineva...
Ce frumos a fost cad m.am indragostit prima data.
Este o senzatie foarte ciudata dar in acelasi timp si placuta.
Este superb; x