| anonim_4396 a întrebat:

Fluturii in stomac sunt totuna cu orgasmul?

Răspuns Câştigător
| misu a răspuns:

Este altfel de emotie, la un examen de exemplu daca ai fluturi doar nu ai orgasm

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E diferenta mare intre fluturii din stomac si orgasm

| eurynomus a răspuns:

Daca simti fluturi in stomac ingite o pastila de raid si ti trece, orgasmul e la pasa laughing

| wolder a răspuns:

NU!
Fluturi in stomac simti atunci cand esti indragostiti de o persoana, iar orgasmul este momentul culminant bla bla...
in timp ce faci sex cand te simti cel mai bine.

Intelegi diferenta?

| Raressh69 a răspuns:

Am mai auzit unaaarolling on the floor))))))))))))))))))

| akka4 a răspuns:

Este diferenta mare intre orgasm si "fluturi in stomac". Uite: daca te-ai indragostit vreodata de o persoana, ai o senzatie placuta pe care o simtiwinking asta inseamna ca ai "fluturi in stomac"

| Dianaㄨ a răspuns:

Fluturi in stomac-emotii.
Orgasmul-punctul culminant al placerii in timpul unui act sexual.

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Fluturii in stomac ii poti avea in timp ce cazi sau cand iubesti o persoana ma refer la un iubit/o iubita, iar orgasmul e mai mult o excitare

| Alcatel a răspuns:

Da. si marmota invelea ciocolata in staniol...

| Vodkaaa a răspuns:

Insectele nu se compara cu orgasmul laughing