| elisarktis a întrebat:

Cum sti daca un baiat te place? Funda pentru cele mai multe "semne"

Răspuns Câştigător
| Alexciordas a răspuns:

1.Se tot uita la tine...
2.Iti zambeste incearca sa te faca sa razi
3.Si se mai si da mari

Cand un baiat iti spune ca esti urata nu te place...

6 răspunsuri:
| TakeMeHome a răspuns:

Baietii, de obicei, sunt cam blegilaughing...Sunt usor de citit:incearca sa se dea mari cand esti in apropiere; o fac pe desteptii si cauta sa iti zambeasca tot timpul.Cu toate acestea, asteapta sa faci tu primul pas si daca iti place de un baiat, e bine sa ai tu initiativa...Dar sa stii ca daca un baiat te loveste sau te pisca sau iti spune "urata" de fapt se linguseste si vrea sa te cucereasca big grin.

| tsunade a răspuns:

Pai un baiat te place atunci cand face ceva intentionat ca tu sa il observi, cand te priveste intr'una, sau cand face ceva nu stiu cum sa zic adica se face de ras adicaaaa vrea sa fie amuzant sau ceva de genu cred

| amy1513 a răspuns:

Pai se comporta frumos cu tine, e atent, iti spune tot ce vrei sa auzi, eventual iti face si cadouri, vorbeste cu tine mai mereu, incearca sa te faca sa razi si sa te simti bine, te cheama afara, te suna, iti da mesaje, se intereseaza mereu de starea ta sau iti spune direct in fata!

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.După a mea părere un băiat care te place este primul care face pasul,încearcă să intre în vorbă cu tine,încearcă să îţi afle detaliile proprii(telefon,adresa,id-uri de socializare),apoi te invită la un suc cel mai probabil sau îţi va spune prin mesaje online sau mobile ce vrea de la tine,asta dacă este un băiat mai timid şi nu-ţi va spune în faţă.Dacă este unul orgolios şi şmecheraş,ştergem "acţiunile" de mai sus şi îl lăsăm baltă,asta pentru că aşteaptă el de la tine acelaşi lucruri, are putere... având experienţă. Spor la dragoste, o zi bună.

| pickles a răspuns:

Se poarta frumos cu tine,zambeste cand te vede, vorbeste cu tine, dar intreabati prietenii daca stiu ca te place

| roxyroxy_1309 a răspuns:

Pai daca te invita in oras.