| AlexiaAleeeeeeeee a întrebat:

Semne ca un baiat te place?
AJUTOR.
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Miha201714033 a răspuns:

Te priveste pe ascuns... dar cand il vezi intoarce repede privirea in alta parte. daca cineva il intreaba ca te place sau nu, el va raspunde ca nu. te tachineaza, face glume pe seama ta... incearca sa il privesti in ochi, si daca te place cu adevarat, i se vor mari pupilele. sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand te saluta, iti zambeste, iti vorbeste, te intreaba ce mai faci, se ofera sa te ajute samd.

| HadesSs a răspuns:

Te baga in seama mai mult decat de obicei, iti face complimente, face glume cu tine, depinde si de varsta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita la tine mereu, te cauta mereu, daca vorbiti prin mesaje sta cu tine cat mai mult, iti zambeste si imparte tot ce are cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Alexia. Dacă cumva te place o să se bage cu tine înseamă, o să încerce să comunice cu tine, o să fie mult mai apropiat, se uită doar la tine. Fundă?

| cyupaku a răspuns:

Iti va cere sa faceti sex, ca de dragoste nu poate fi vorba