| cosmy6886 a întrebat:

Cum stiu ca o fata ma place? De exemplu ma ia in brate, imi face multe complimente... Asta e comportament de fata care te place?

Răspuns Câştigător
| BananaUcigasa a răspuns:

Depinde tipele sunt foarte complexe nu iti dai seama cand e dragoste sau tovarasie offf ce ne fdacem cu voi fetelor rolling on the floor) parerea mea daca iti place de ea si crezi ca e reciprog dai de inteleswinking sper sa ai succesuri

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai de grabă o simpatie!
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Wow, asta chiar este interesant. Nu stiu de ce am impresia ca ai pus intrebarea asta ca sa razi de altii. O fata te ia in brate si iti face complimente? Nu se intampla de obicei invers? thinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Probabil... dar poate te si simpatizeaza sau te considera un simplu amic.

| CybeRAthlete a răspuns:

Cel mai bine intreaba si vezi ce iese. fiecare persoana e diferita-unica! poate o fata care reactioneaza astfel e o chestie la ordinea zilei ea fiind sociabila in felul asta, pe cand la alta fata, asta poate insemna o anumita atragere fata de persoana ta, dand anumite semnale...
bafta

| raresel a răspuns:

Nu neaparat pentru ca poate sa tina la tine doar ca pe un prieten, daca vrei sa afli daca te place o intrebi

| winchesters a răspuns:

Buna,
Te considera un prieten mai apropiat.
Nu e vorba de atractie.
Pa`Pa:*