| Casa a întrebat:

Ce complimente pot face la o fata, de care imi place? de exemplu?

16 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Complimentele pe care le faci trebuie sa fie adevarate.Mie de exemplu nu mi-au placut lingusitorii. Poti sa o cuceresti prin amuzament, sinceritate si prin modul tau de a conversa. Daca vrei neaparat complimente :spune-i ca adori (foloseste-te de trasaturile ei morale) si ca adori gen parul ei, ochii ei si frumusetea ei...

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i să zâmbească mai des.

E perfect, ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minti si tu acolo! laughing

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu minciuna nu faci decat sa se indeparteze de tine

| VladGH a răspuns:

Nu se mai uita fetele la complimentele tale laughing. Se uita cum esti imbracat si ce ai in buzunare, se intereseaza din ce familie faci parte si ce lucreaza parintii laughing

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru VladGH):

Nu se uita si la cum gandesti poate asa ati vrea voi da visati ca visati frumos

| VladGH a răspuns (pentru George_Tudor_1981_U2AX):

Las-o balta nu o face asa serios. Au trecut timpurile alea ale tale cind fetele stiau ce inseamna dragostea. Si daca sunt crede-ma ca nu te vor alege pe tine NENE.

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru VladGH):

Se uita ca stiu cum sa le vorbesc nu ca altii care le injura si le ia la misto

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru VladGH):

Asa crezi tu da nu e adevarat

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru VladGH):

Asa crezi tu da nu e adevarat.

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru VladGH):

Asa crezi tu dar nu e adevarat.

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru VladGH):

Asa crezi tu, dar nu e adevarat.

| xRebecaaa a răspuns:

Hmmmm, păi dacă îi faci complemente așa minunate, o să zică că ești prea înnebunit după ea.
Ai putea să te apropii de ea, să fii prietenos și din când în când să-i spui „Ce frumos arăți" sau „Ești așa de frumoasă. Ce mănânci ca să arăți așa? :)) " sau multe complimente care să-i placă și ei.
Găsești aici : http://www.tpu.ro/......mai-mult/.
Fundă? :d

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru xRebecaaa):

Voi asa stiti de la prima intalnire hop in pat

| Chupulix a răspuns:

Iti place parul ei, iti place cum miroase. Ii poti spune ca iti plac si buzele ei smug. Si in orice zi poti sa-i admiri tinuta si modul cum s-a imbracat.

| AndreeCdu a răspuns:

Fetelor le place sa fie bagate in seama. nu cred ca trebuie neaparat sa-i faci un compliment ca sa te placa. fi tu insati si poarta-te frumos. o sa ai multe de castigat. daca te place, te place pentru ce esti nu pentru ce incerci sa fi :3 sper ca m-ai inteles. iti spun din proprie experienta laughing