| anonim_4396 a întrebat:

Cum te masturbezi?

Răspuns Câştigător
| IFeelGood a răspuns:

Daca esti fata introduci degetele in vagin si bagi si scoti. Daca esti baiat intri pe www.youjizz.com si introduci mana pe penis si freci bine de tot succes:) FUNDA PLZ

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cu grijalove struck

| unione a răspuns:

Cu mana dreapta :pe

| nighter a răspuns:

Urmarind un film xxx sau impreuna cu prietena, in functie de circumstante tongue Tu?

| ZOB a răspuns:

Cu multa patima!

| iringo a răspuns:

Mie numai cu mina imi place altceva nu-mi face nici o placere.Dar mie nu-mi place inautru de tot cum ar crede barbatii ci doar la clitoris in vagin nu simt absolut nimic.