| Elena12_2135 a întrebat:

Cum v-am mai spus de baiatul acela...colegul eu cu care am fost 1 zi dupa care ne-am despartit! el a lipsit de la scoala o saptamana si ieri cand a venit la scoala ma tot privea mereu si cand ma uitam la el intorcea privirea! cand am iesit de la scoala s-a dat in spate stiind ca eu sunt acolo si la plecare prietenul lui cel mai bun a strigat dupa mine : nu stii sa saluti de plecare elena? si eu am zis : pa! si acel baiat a zambit! fetele zic ca inca ma place dar eu nu prea cred sincer. voi ce credeti? si fara esti prea mica... app : trebuie sa cititi inca o intrebare pusa inainte ca sa intelegeti

3 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Te place! si ar fi dragut sa va impcati. incearca sa-l recuceresti happy

| Alycaaaa a răspuns:

Sigur te place.Baieti vor sa para rai si sa para ca nu le place de fete vor sa para ca isi bat joc de fete dar in sufletul lor le iubesc si in cazul tau sigur te place si nu astepta sa iti spuna el ca te place fa tu primul pas ca baietii in ziua de azi sunt foarte timizi

| RockaruL a răspuns:

Sigur te place! Asa suntem noi baieti mai timizi...