| Gaby212 a întrebat:

Daca o fata ma privea insistent si cand m-am uitat in ochii ei a zambit, asta ce poate sa insemne? Eu m-am invartit un pic sa iau un pix de la colegul din spate si ea era cu ochii la mine.Mi-am mutat privirea, gandindu-ma ca asa nu se va ma uita la mine, dar cand am zarit-o din nou era la fel...Ba mi-a mai si zambit.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E grav, se lasă cu... nu mai scapi de ea!
Caută pe You Tube melodia
Ne-am cunoscut în troleibuz.

| Andreeush a răspuns:

Poate te place dar e prea timidă pentru a-ți spune asta.

| Plato a răspuns:

Ei fi fost avand ceva pe fata.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sunt doua variante ori semeni cu un baiat pe care la mai vazut in alt loc care i-a dat un sentiment de siguranta si liniste ori este pentru prima data in viata ei cand te vede si a prins drag de tine poate in mintea ei te considera un baiat special care merita o fata ca ea. Nu stiu ce sa zic dar unele fete cam asa gandesc ori tu ca si baiat il ai "pe acel vino in coace" si ea te place.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Se uita la tine ca si cum ti ar baga mana in geanta SAU?

Daca e SAU înseamnă ca ii place de tine happy